ΠΟΛΙΤΙΚΗ

Με επικεφαλής τον Σάββα Αθανασίου

Οι υποψήφιοι του συνδυασμού «ΑλλάΖΟΥΜΕ την Τροιζήνα και τα Μέθανα»

Εχθές Κυριακή 27 Απριλίου κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Πειραιά ο συνδυασμός «ΑλλάΖΟΥΜΕ την Τροιζηνία και τα Μέθανα» με επικεφαλής τον υποψήφιο δήμαρχο Σάββα Αθανασίου του Νικολάου, δημοσιογράφο με μακρά θητεία στη ναυτιλία, σε εφημερίδες, περιοδικά και ραδιόφωνα.

Συνολικά 71 πολίτες της Τροιζηνίας και των Μεθάνων συμμετέχουν στον συνδυασμό με στόχο να δημιουργήσουν προυποθέσεις ανάπτυξης για όλη την περιοχή. Αναλυτικά το ψηφοδέλτιο, που περιλαμβάνει 32 υποψηφίους τοπικούς συμβούλους και 28 υποψήφιους δημοτικούς συμβούλους:

ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ: ΑλλάΖΟΥΜΕ την ΤΡΟΙΖΗΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΘΑΝΑ

ΑλλάΖΟΥΜΕ την ΤΡΟΙΖΗΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΕΘΑΝΑ

Αθανασίου Σάββας του Νικολάου

(Υποψήφιος Δήμαρχος)

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΘΑΝΩΝ

1. Ανδριανοπούλου Γεωργία του Παναγιώτη επιχειρηματίας

2. Δαρεμάς Νικόλαος του Γεωργίου, αρχιθαλαμηπόλος εμπορικού ναυτικού

3. Δεδεγκίκας Βίκτωρας του Χρήστου, οικοδομικές εργασίες

4. Λαζάρου Ελευθέριος του Βασιλείου

5. Λεσιώτη Σωτηρία του Πέτρου, υπάλληλος ναυτιλιακής εταιρείας

6. Μπαμπούσκος Γεώργιος του Νικολάου, πολιτικός μηχανικός

7. Μπόγρης Νικόλαος του Δημητρίου, αγρότης

8. Μπομπέτση Μαρία του Φωτίου, φυσικός, απόφοιτος Πανεπιστημίου Αθηνών

9. Παπανικολάου Ιωάννης του Αντωνίου, ηλεκτρονικός - αγρότης

10. Παυλής Νικόλαος του Ιωσήφ, συνθέτης - τραγουδιστής

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΟΙΖΗΝΟΣ

1.Αλεξανδράκης Μαρίνος του Κυριάκου, στέλεχος ασφαλιστικών εταιρειών

2.Βεντούρης Αντώνιος του Διονυσίου, φοιτητής Πανεπιστημίου Πειραιά

3.Γαρείος Αναστάσιος του Νικολάου, αγρότης

4.Γκιόλα – Μπακάλη Ευγενία, σύζυγος Ιωάννη, πτυχιούχος λογιστικής

5.Ηρειώτης Παναγιώτης του Σταύρου, πυροσβέστης

6.Καλαμιώτης Γεώργιος του Ευαγγέλου

7.Καραμάνης Αντώνιος του Παναγιώτη,

8.Λάκκος Πέτρος του Νικολάου, ναυτικός

9.Λάκκος Χρήστος του Σπυρίδωνα, μηχανικός εμπορικού ναυτικού

10.Λεβειδιώτη – Μούγιου Χρυσούλα του Νικολάου, ξενοδοχουπάλληλος

11.Λίλος Ιωάννης του Σπυρίδωνος, ηλεκτρολόγος

12.Λίτσας Κωνσταντίνος του Γεωργίου, γεωπόνος

13.Μερκούρη Χρυσούλα του Παναγιώτη, ιδιοκτήτρια Παιδικού Σταθμού

14.Μητρώκας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου, αγρότης

15.Μούγιος Ιωάννης του Βασιλείου, ηλεκτρολόγος

16.Μούγιος Πολυζώης του Ναπολέοντος

17.Μουσούρης Γεώργιος του Γερασίμου, πολιτικός μηχανικός – στέλεχος του υπουργείου Ανάπτυξης

18.Μπάκας Νεκτάριος του Σωτηρίου, επιχειρηματίας, ιδιοκτήτης του ΝΤΙΡΛΑΝΤΑ

19.Μπέλλος Δημήτριος του Σταύρου, επιχειρηματίας

20.Μπότσαρης Αντώνιος του Ανδρέα, ξενοδόχος - επιχειρηματίας

21.Μπρούστας Νικόλαος του Κωνσταντίνου, οικοδομικές εργασίες

22.Νιαρχάκος Ηλίας του Νικολάου

23.Παπαιωάννου Γεωργία του Ιωάννη, ιδιωτική υπάλληλος

24.Ραγκούση Ελένη του Θεοδώρου, οδοντίατρος

25.Σκούρτη Κυριακή του Δημητρίου, στέλεχος ναυτιλιακής εταιρείας

26.Σκούρτης Σπυρίδων του Σταματίου, επιχειρηματίας

27.Τριανταφύλλου Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος, ναυτικός

28.Χούντας Ιωάννης του Γεωργίου, ηλεκτρολόγος

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΙ ΤΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΛΑΤΑ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΛΑΤΑ

1.Βαλούρδος Ευάγγελος του Μιχαήλ, απόφοιτος της ΑΔΕΣΕΝ Υδρας, πλοίαρχος

2.Βώκου Χρυσάνθη του Παντελεήμονος, απόφοιτος Εθνικού Μετσόβειου Πολυτεχνείου, τμήμα Εφαρμοσμένων Μαθηματικών

3.Ζήσης Γεώργιος του Ευαγγέλου

4.Καραγιάννη Κωνσταντίνα του Αντωνίου

5.Λέκκας Αναστάσιος του Χαραλάμπους, εργοδηγός

6.Σταματέλλος Αντώνιος του Ιωάννη, αγρότης

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΝΩ ΦΑΝΑΡΙΟΥ

1.Μούγιος Γεώργιος του Ευαγγέλου, ιδιωτικός υπάλληλος

2. Σαχίνης Παναγιώτης του Αθανασίου, αγρότης

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΡΥΟΠΗΣ

1.Αντωνίου Μαρίνα του Αντωνίου, ιδιωτική υπάλληλος

2.Λιώσης Ιωάννης του Παναγιώτη, ναυτικός

3.Μπέτσης Δημήτριος του Ιωάννη, αρχιθαλαμηπόλος εμπορικού ναυτικού

4.Μυλωνόπουλος Γεώργιος του Πέτρου, απόστρατος Πολεμικού Ναυτικού

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΑΤΖΑ

1.Μπελεσιώτης Σταύρος του Αθανασίου

2.Σαχίνης Σταύρος του Γεωργίου

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΝΟΥΠΙΤΣΑΣ

1.Θεοδοσίου Αδαμάντιος του Ευαγγέλου, απόστρατος του Πολεμικού Ναυτικού

2.Μπόγρης Νικόλαος του Πέτρου, μηχανικός εμπορικού ναυτικού

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΨΕΛΗΣ

1. Γκαντίδης Γεώργιος του Παναγιώτη, απόστρατος του Πολεμικού Ναυτικού

2.Πάνου Γεωργία του Ανάργυρου, καθηγήτρια αγγλικών

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΥΤΡΟΠΟΛΕΩΣ ΜΕΘΑΝΩΝ

1.Αθανασίου Ιωάννης του Χρήστου, πλοίαρχος εμπορικού ναυτικού

2.Βούτος Εμμανουήλ του Νικολάου

3.Λεσιώτη – Σφήκα Ελένη (Λέλα), σύζυγος Χρήστου, ξενοδόχος

4.Ψυχογυιού – Μουζάκη Μαρία του Κωνσταντίνου, οικοκυρά

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

1.Κοντογιάννης Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος, αλιέας

2.Μεγαλογιάννης Μιχαήλ του Παύλου, μηχανικός εμπορικού ναυτικού

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΑΚΤΙΚΟΥΠΟΛΗΣ

1.Μανιάτη Δέσποινα του Παρασκευά, νοσηλεύτρια

2. Οικονόμου Αικατερίνη του Ιωάννη, ιδιωτική υπάληλος

3.Παπουτσής Ιωάννης του Θεοφάνη, επιχειρηματίας

4.Τσούρης Ιωάννης του Στυλιανού, πυροσβέστης

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΟΙΖΗΝΟΣ

1.Ντάνος Αθανάσιος του Νικολάου, επιχειρηματίας - αγρότης

2.Πανουσόπουλος Αναστάσιος του Βασιλείου, πρώην υπάλληλος της Τράπεζας Ελλάδος

3.Σακελλαρίου Μαρία του Νικολάου, ιδιωτική υπάλληλος

4.Σιάχος Κωνσταντίνος του Σταύρου, Πανεπιστήμιο Πειραιώς, απόφοιτος τμήματος οργάνωσης και διοίκησης επιχειρήσεων

Δεν υπάρχουν ακόμη σχόλια.

Υποβολή απάντησης

Παρακαλώ εισάγετε το σχόλιο σας εδώ.
Παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ.
Παρακαλώ εισάγετε το email σας εδώ.