ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Πότε γίνονται τα ντέρμπι

Το πρόγραμμα της Super League μέχρι και την 15η αγωνιστική

H Superleague ανακοίνωσε την Τρίτη το πρόγραμμα των αγώνων της μέχρι και την τελευταία αγωνιστική.
sup

Το ντέρμπι μεταξύ Ολυμπιακού και Παναθηναϊκού θα γίνει την Κυριακή 6 Νοεμβρίου και θα αρχίσει στις 19:30.
Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής

Σάββατο 15/10/2016 16:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Σάββατο 15/10/2016 18:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ
"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Σάββατο 15/10/2016 20:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ
Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 16/10/2016 16:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ
"ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Κυριακή 16/10/2016 18:15 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 16/10/2016 18:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Κυριακή 16/10/2016 20:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ
ΤΟΥΜΠΑΣ

Δευτέρα 17/10/2016 19:30 Α.Ε.Λ. - Α.Ε.Κ. AEL FC ARENA

Πρόγραμμα 8ης Αγωνιστικής

Σάββατο 22/10/2016 16:00 Α.Ο.Κ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Σάββατο 22/10/2016 18:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 22/10/2016 20:30 Α.Ε.Κ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 23/10/2016 16:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ
ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 23/10/2016 18:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 23/10/2016 18:15 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - Α.Ε.Λ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Κυριακή 23/10/2016 20:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ.
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Δευτέρα 24/10/2016 19:30 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΒΕΡΟΙΑΣ

Πρόγραμμα 9ης Αγωνιστικής

Σάββατο 29/10/2016 15:00 Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ AEL FC ARENA

Σάββατο 29/10/2016 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ο.Κ. SKODA ΞΑΝΘΗ ARENA

Σάββατο 29/10/2016 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ
ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 30/10/2016 15:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ
"ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Κυριακή 30/10/2016 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Κυριακή 30/10/2016 17:15 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Κυριακή 30/10/2016 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Δευτέρα 31/10/2016 19:30 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Πρόγραμμα 10ης Αγωνιστικής

Σάββατο 05/11/2016 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟ
ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Σάββατο 05/11/2016 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Σάββατο 05/11/2016 19:30 Α.Ε.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 06/11/2016 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ
Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 06/11/2016 17:15 Α.Ο.Κ. - ΒΕΡΟΙΑ Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 06/11/2016 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 06/11/2016 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ.
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Δευτέρα 07/11/2016 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Πρόγραμμα 11ης Αγωνιστικής

Σάββατο 19/11/2016 15:00 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο.Κ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Σάββατο 19/11/2016 17:15 ΒΕΡΟΙΑ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 19/11/2016 19:30 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Κυριακή 20/11/2016 15:00 Α.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA

Κυριακή 20/11/2016 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ
"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Κυριακή 20/11/2016 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 20/11/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Δευτέρα 21/11/2016 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Πρόγραμμα 12ης Αγωνιστικής

Σάββατο 26/11/2016 15:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΒΕΡΟΙΑ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ
ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Σάββατο 26/11/2016 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Σάββατο 26/11/2016 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 27/11/2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - Α.Ο.Κ. ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Κυριακή 27/11/2016 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 27/11/2016 17:15 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 27/11/2016 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Δευτέρα 28/11/2016 19:30 Π.Α.Ο.Κ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ
ΤΟΥΜΠΑΣ

Πρόγραμμα 13ης Αγωνιστικής

Σάββατο 03/12/2016 15:00 ΒΕΡΟΙΑ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 03/12/2016 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 03/12/2016 19:30 Α.Ο.Κ. - Α.Ε.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 04/12/2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Κυριακή 04/12/2016 17:15 Α.Ε.Λ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ AEL FC ARENA

Κυριακή 04/12/2016 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA

Κυριακή 04/12/2016 19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ "ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ"

Δευτέρα 05/12/2016 19:30 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Πρόγραμμα 14ης Αγωνιστικής

Σάββατο 10/12/2016 15:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΒΕΡΟΙΑ ΓΗΠΕΔΟ "ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"

Σάββατο 10/12/2016 17:15 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ - Α.Ε.Λ. ΞΑΝΘΗ ARENA

Σάββατο 10/12/2016 19:30 Α.Ε.Κ. - ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α.

Κυριακή 11/12/2016 15:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ

Κυριακή 11/12/2016 17:15 Π.Α.Ο.Κ. - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ

Κυριακή 11/12/2016 17:15 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ.

Κυριακή 11/12/2016 19:30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Δευτέρα 12/12/2016 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
"ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"

Πρόγραμμα 15ης Αγωνιστικής

Σάββατο 17/12/2016 15:00 ΒΕΡΟΙΑ - Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 17/12/2016 17:15 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ
ΠΕΡΙΒΟΛΙΩΝ

Σάββατο 17/12/2016 19:30 Α.Ο.Κ. - Π.Α.Ο.Κ. Ε.Α.Κ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Κυριακή 18/12/2016 15:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"

Κυριακή 18/12/2016 17:15 ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΣΤΑΔΙΟ

Κυριακή 18/12/2016 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Κυριακή 18/12/2016 19:30 Α.Ε.Λ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ AEL FC ARENA

Δευτέρα 19/12/2016 19:30 Α.Ε.Κ. - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Ο.Α.Κ.Α.

Δεν υπάρχουν ακόμη σχόλια.

Υποβολή απάντησης

Παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ.
Παρακαλώ εισάγετε το email σας εδώ.
Παρακαλώ εισάγετε το σχόλιο σας εδώ.