ΑΡΘΡΟΓΡΑΦΟΙ

Μοιράστηκαν βαθμό Λεβαδειακός και Ατρόμητος

Λεβαδειακός και Ατρόμητος έμειναν στο 1-1 σε αναμέτρηση για την 17η αγωνιστική του πρωταθλήματος.

Λεβαδειακός και Ατρόμητος προέρχονταν από αρνητικά αποτελέσματα, ήθελαν τη νίκη για να πάρουν τα πάνω τους, αλλά τελικά έμειναν στο 1-1, στην αναμέτρηση για την 17η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Super League.

Ο Ατρόμητος ξεκίνησε δυνατά και προηγήθηκε νωρίς (στο 10ο λεπτό) με το γκολ του Λε Ταλέκ, αλλά οι γηπεδούχοι βρήκαν την απάντηση και το γκολ της ισοφάρισης με τον Γιουσούφ στο 73ο λεπτό.

Οι συνθέσεις των ομάδων:

Λεβαδειακός (Γιάννης Χριστόπουλος): Ναμάσκο, Τριποτσέρης, Κουλιμπαλί, Καψάσκης(Μαχαίρας 66'), Μάντζιος, Λάτσι(Γιουσούφ 66'), Γιακουμάκης, Καλτσάς, Ουόν, Μιλιάζες και Μουλόπουλος(Καραχάλιος 82').

Ατρόμητος (Γιώργος Κορακάκης): Γκορμπούνοφ, Κοντοές, Μπαγκά, Ούμπιδες, Λε Ταλέκ, Ζησόπουλος, Πλατέλλας(Τόνσο 67'), Κιβρακίδης, Κυριακίδης(Μπρίτο 80'), Λημνιός(Βασιλείου 88') και Κατράνης.