ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Το πρόγραμμα

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

09:55
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Moto3 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

10:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

11:35
COSMOTE SPORT 8 HD
Προημιτελικός ανδρών
FIVB Beach Volleyball World Championship, Αμβούργο

11:50
COSMOTE SPORT 5 HD
Τρίτες ελεύθερες δοκιμές
Moto2 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

12:50
COSMOTE SPORT 8 HD
Προημιτελικός ανδρών
FIVB Beach Volleyball World Championship

12:55
Eurosport 1
Γύρος της Γαλλίας
Ποδηλασία

13:00
Novasports 3HD
Εκτη μέρα
Wimbledon

13:30
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Moto3 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

14:05
COSMOTE SPORT 8 HD
Μικρός τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball World Championship, Αμβούργο

14:25
COSMOTE SPORT 5 HD
Τέταρτες ελεύθερες δοκιμές
MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

15:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντόνινγκτον
Superbike

15:00
Novasports 2HD
Εκτη μέρα
Wimbledon

15:00
Novasports 1HD
Εκτη μέρα
Wimbledon

15:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
MotoGP HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

16:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Κατατακτήριες δοκιμές
Moto2 HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland

16:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Ντόνινγκτον
Superbike

16:20
COSMOTE SPORT 8 HD
Τελικός γυναικών
FIVB Beach Volleyball World Championship, Αμβούργο

17:00
Eurosport 2
WTCR Πορτογαλία
Αγώνες αυτοκινήτου

17:15
FOX Sports
Προκριματικά
F1H2O World Championship, Γαλλία

17:20
COSMOTE SPORT 5 HD
Πρώτος αγώνας
Red Bull MotoGP Rookies Cup, Γερμανία

18:00
ΕΡΤ Sports HD
Αγγλία - Σουηδία
Μικρός τελικός Παγκοσμίου Κυπέλλου γυναικών

18:05
COSMOTE SPORT 8 HD
Ημιτελικός ανδρών
FIVB Beach Volleyball World Championship, Αμβούργο

18:05
Eurosport 1
Γύρος της Γαλλίας
Ποδηλασία

18:30
Novasports 1HD
Give n Rise
Φιλανθρωπική εκδήλωση

18:30
Novasports 4HD
Εκτη μέρα
Wimbledon

19:25
Eurosport 2
Πανεπιστημιάδα Νάπολη
Γυμναστική

20:05
Eurosport 1
Παρίσι
Ιππασία

21:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Connecticut Sun - Minnesota Lynx
WNBA

22:00
ΕΡΤ Sports HD
Αργεντινή - Χιλή
Μικρός τελικός Copa America

23:00
FOX Sports
Red Sox - Tigers
MLB

Δεν υπάρχουν ακόμη σχόλια.

Υποβολή απάντησης

Παρακαλώ εισάγετε το σχόλιο σας εδώ.
Παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ.
Παρακαλώ εισάγετε το email σας εδώ.